Decor termopannelid

Meie ettevõtte toodetavad klinkerplaadi alla paigaldatavad fassaadi-termopaneelid paistavad silma ideaalse geomeetria ja uudse kinnitussüsteemiga, millele ei leidu lihtsuse ja usaldusväärsuse poolest analooge. Sellele lisaks säästab meie termopaneelide kasutamine Teid klinkerplaatide eest juurde maksmisest, kuna kõik äralõikamised (nurgad, põsed, frontoonid) tehakse puhtalt polüstürooli ja alles siis liimitakse  klinkerplaadid termopaneelidele. Termopaneelide mugavad juhikud kindlustavad sirge horisontaalõmbluse ning muudavad klinkerplaadi liimimise kiireks ja kvaliteetseks, termopaneelide jätkamise süsteem aga minimeerib jätkukohtade arvu ja hoiab ära „külmasildade“ tekkimise.

Kasutame tootmises tihedaid penopolüstüroole, mis tagab termopaneelide hea soojapidavuse ja hoiab ära soojustuse „vajumise“ aja jooksul. Veel üks termopaneelidele iseloomulikke eeliseid on kinnitussüsteem. Soovitame termopaneelide fassaadile kinnitamiseks kasutada klaasplastist vaheelemente. Sellised „naelad“ on uue põlvkonna ehitusmaterjal – need on metallist mitu korda tugevamad, ei korrodeeru ega ole vastupidiselt metallkinnitusest „külmasildadeks“. Sellise kinnituse kasutusiga on 50 aastat!

Klinkerplaatide hinnakirja saate alla laadida meie saidilt ja plaadinäidistega tutvuda meie kontoris.

Varustame iga termopaneelide partii lihtsa ja mugava paigaldusjuhendiga. Kui termopaneelid paigaldavad meie ettevõtte töötajad, anname kõigile töödele ja materjalidele 2-aastase garantii.

  • Termopaneelide tarnekomplekti kuuluvad 60 mm diameetriga külmakindlast polüamiidist terassüdamikuga tugevdatud survepuksid (paigaldatud termopaneeli sisse).
  • Sõltuvalt seinte materjalist kasutatakse termopaneelide seina külge kinnitamiseks kas klaasplastist vardaid ja ankurduselemente (külmakindlast polüamiidist tüübleid) või 6 mm tsingitud kruvisid.
  • Plaadialuseid fassaadi-termopaneele on võimalik valmistada igas formaadis.
  • Fassaadi-termopaneele on võimalik valmistada igasuguse paksusega.
  • Termopaneelid on võimalik komplekteerida klinkerplaatidega, aga ka akrüülkopolümeeride baasil elastse fassaadikrohvi süsteemiga –   fassaadi ekspluatatsiooni käigus pragude mittetekkimise garantii.
  • Termopaneele on võimalik valmistada igasuguste mõõtudega.
    (max 2000mm*1200mm)

3D Vaade


Reeglina soovitame alustada fassaadi viimistlust eelnevast 3-D kavandist. Professionaalne arhitekt kujundab teie soove arvestades maja täpse elektroonilise 3-D mudeli ja kannab sellele erinevad fassaadikujunduse variandid. Sellisel moel saate võimalikult täpselt näha, milline on teie maja uus fassaad tegelikkuses.

Lisaks sellele arvestatakse antud teenuse hind lepingu sõlmimisel fassaadikatte hinnast maha, seega on antud teenus teile sellisel juhul täiesti tasuta!

Arhitektuursed detailid


Mis tahes raskusastmega arhitektuursed elemendid otse tootjalt!

Arhitektuursed detailid on valmistatud vahtpolüstüroolist ja tugevdatud spetsiaalse elastse akrüülpolümeerse fassaadipahtli abil. Selline koostis ei lase pragudel tekkida isegi aastate pikkuse kasutamise jooksul. Pind on nii visuaalselt kui katsudes maksimaalselt kivipinda meenutav.

Pärast pikki katsetusi õnnestus meil töötada välja koostis, mis vastab täielikult meie klientide kõrgetele nõudmistele. See on külmakindel, väga vastupidav, kuid samal ajal painduv ning ei lase seetõttu tekkida ehitise kasutuse aegsetel pragudel.

Valmistame igat tüüpi arhitektuurseid elemente alates lihtsatest liistudest kuni keerukate ornamentideni, samuti erinevaid ümardetaile  (sambad, balustraadid, kerad) ning kaardetaile :

Hinnakiri


Fassaadi hind al.  23.95 eur/m2  (+km)

Hinnapäringu teostamiseks palun võtke meiega uhendust:

""
1
Nimi
Telefonyour full name
Sõnum
0 /
Previous
Next