Рассрочка

Svea Finance järelmaks on soodne, lihtne ja mugav lahendus suuremate või ootamatute ostude tegemiseks. Svea Finance järelmaksulepingu sõlmimiseks toimi järgnevalt:

 

 

1. Vali välja kaup või teenus

Svea Finance järelmaksu on võimalik taotleda toodetele või teenustele maksumusega 100 kuni 8 000 eurot. Järelmaksu perioodiks saad valida 3 – 48 kuud. Kuni 1 000-euroseid oste saad teha ka ilma esimese sissemakseta.

2. Täida taotlus

Esita järelmaksu taotlus meie koostööpartneri kaupluses kohapeal või e-poes. Vastus taotlusele laekub enamasti mõne minuti jooksul.

3. Sõlmi järelmaksuleping

Positiivse otsuse korral tuleb esitada isikut tõendav dokument ning allkirjastada järelmaksuleping. Lepingut saad vajadusel allkirjastada ka digitaalselt.

Järelmaksu tingimused

Järelmaksuga finantseeritav summa 100 – 8 000 eurot.
Periood 3 – 48 kuud.
Intress 9,5% jääkmaksumuselt.
Järelmaksu lisatasu 0,2% järelmaksu summast iga kuu kohta.
Lepingu sõlmimistasu 7€ + 2,5% finantseeritavast summast. Lepingutasu ei pea koheselt tasuma – see jagatakse järelmaksu perioodi peale ning lisatakse kuumaksele.

Tingimused eraisikutele

Vähemalt 21-aastane Eesti Vabariigi kodanik või Eesti Vabariigis kehtiva elamisloa alusel viibiv isik.
Vähemalt 250 € suurune netosissetulek kuus, mis on laekunud kontole viimased 6 kuud.
Ei tohi olla avatud maksehäireid.
Vajadusel tuleb esitada viimase 6 kuu pangakonto väljavõte.

Tingimused ettevõtetele

Vajalik eraisiku käendus

Esitatud peavad olema kõik nõutud saabunud tähtajaga majandusaasta aruanded ja maksudeklaratsioonid.
Taotlusega tuleb esitada ka maksimaalselt kolme kuu taguse seisuga bilanss ja kasumiaruanne.

Svea Finance järelmaksu saad taotleda E-poes või kaupluses kohapeal. Positiivse otsuse korral sõlmitakse kaupluses kohapeal järelmaksuleping. Soovi korral on võimalik leping ka digiallkirjastada.

Teenuse pakkujaks on Svea Finance AS. Tutvu teenuse tingimustega kaupmehe klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 19,82% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa €500, sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 2 aastat, intress 9.5% aastas, järelmaksu lisatasu 0.2% kuus, lepingutasu €19.50.