Klinker termopaneelid

Klinkertermopaneelid hoone välisviimistluseks.

Tasuta konsultatsioon!


1. Mis on termopaneel?


Termopaneel on ideaalne kahekihiline materjal, millega saab fassaadile viimase lihvi anda. See võimaldab soojuskadusid 20-30% vähendada.  Termopaneelidega vooderdatud hoonetes on soe ja mugav isegi kõige karmimal talvel ja nende hooldamine on märksa odavam.

MIKS TASUB TEHA VALIK KLINKERTERMOPANEELIDE KASUKS?

Esiteks, hinna pärast.

Hind kujuneb mitmest komponendist: soojustusmaterjali penopolüsterooli, dekoratiivkihi ning tarvikute maksumus. Paneelid kleebitakse otse maja seinale, mistõttu pole vaja lisakinnitusi, ja see hoiab  oluliselt vahendeid kokku.

Teiseks, välisilme pärast.

Fassaad  jätab mulje, nagu oleks tellistest laotud, ilma nähtavate liitekohtadeta paneelide vahel. See tagatakse  penopolüsteroolist aluste konstruktsiooniga. Selline fassaad on kauakestev ega nõua edasist hooldust.

Kolmandaks, soojusisolatsioon.

Hoiab üliefektiivselt sooja.  Penopolüsterooli omadused on võrreldavad penopolüuretaani näitajatega.

Neljandaks, paigalduse lihtsus.

Paigaldada on seda väga kerge: meie juhendi järgi saab isegi algaja oma maja vooderdamisega hakkama. Paneele saab paigaldada väga kiiresti: päevaga võib katta nendega isegi väga suure pinna.

2. Millest klinkerpaneelid koosnevad?


Meie termopaneelidel on kaks kihti:

  1. Soojustusmaterjal penopolüsterool
  2. Dekoratiivkiht – klinkerplaat

VEEL 9 PÕHJUST VALIDA KLINKERTERMOPANEELID

  1. Plaat on penoplasti joodetud, mitte kleebitud.
  2. Nendega saab töötada igal aastaajal. Klinkertermopaneele võib paigaldada isegi miinustemperatuuridega. Igal termopaneelil on spetsiaalsed paigalduspuksid, tänu millele jaotub termopaneeli kaal kogu seinal ühtlaselt.
  3. “Külmasilla“ puudumine. Termopaneelid on projekteeritud nii, et kahe paneeli liitmisel ei teki läbivat vuuki. Tänu sellele jääb soojus maja sisse. Pärast paigaldust täidetakse kõik vuugid vuugiseguga, mille tulemuseks on ideaalne tellissein.
  4. Materjal ei vaja erilist hooldust – hoidke lihtsalt fassaad puhas ja see näeb alati laitmatu välja. Kvaliteetsed termopaneelid ei pleegi ja on vastupidavad UV-kiirgusele.

5. Paneelid on piisavalt elastsed, et vundamendis ei tekiks hooajaliste ilmamuutuste mõjul pragusid ega lõhesid.

6. Termopaneelid sobivad igat tüüpi ja mis tahes paksusega seinte viimistlemiseks.

7. Võrreldes voodritellisega on termopaneel kerge, mistõttu koormab vundamenti vähem. See pikendab hoone kasutusiga ja pole vaja ehitada lisavundamenti.

8. Erinevalt fassaadikrohvist on välistatud voodrimaterjali pragunemise ja mahakoorumise võimalus.

9. Termopaneelide valmistamiseks kasutatud materjalid ei ima peaaegu üldse vett ja on vastupidavad  enamikus ehitusmaterjalides sisalduvate agressiivsete keemiliste ainete ja hapete mõjule.

Kas on veel küsimusi?
3. Värvikataloog


Termopaneele on saadaval paljudes värvi- ja faktuurilahendustes. Saate vaevata valida optimaalse variandi iga disainiga majale!

4. Klinkerplaadi eelised


  1. Kauakestvus. Valmistamise protsessis põletatakse seda umbes  1200 °C juures. Klinkerplaadist tehtud fassaad ei muuda oma esialgset värvust.
  2. Veeimavus. See on vahemikus 3 – 5% mahumassist, samal ajal kui keraamilisel plaadil on see näitaja kuni 15%.
  3. Külmakindlus. Külmumise ja sulamise tsüklite arv  niiskusest küllastunud olekus, mida plaat välja kannatab, enne kui lagunema hakkab.

6. FIRMA KAMFAS OÜ PAKUB JÄRGMISI TEENUSEID

MÕÕTMINE

KALKULATSIOON

VISUALISEERIMINE

PAIGALDUS

7. TOOTEKATALOOG

9. TERMOPANEELI HINNAD ALATES 40€/m2 (+KM)

Hind sõltub soojustusmaterjali paksusest ja klinkerplaadi tüübist.

HINNAPAKKUMISE SAAMISEKS VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

""
1
Nimi
Telefonyour full name
Sõnum
0 /
Previous
Next